Partia e tė Gjelbėrve tė Kosovės ( PGJK)

Partia e tė Gjelbėrve tė Kosovės (PGJK) vepron qė nga shtatori i vitit 1991 dhe ajo sot       ėshtė njė parti politike e profilizuar, profesionale dhe me synime tė qarta.

Green Party of Kosova (PGJK)

The Green Party of Kosova (PGJK) – acts since September 1991. Today it is a profiled and politically professional party with clear objectives. Mr. Daut Maloku, master of energetic, heads it.

***************************************************

© 2004 PGJK.org - Partia e tė Gjelbėrve tė Kosovės ( PGJK)

supported by Black-Eagle.NET